Ocún Strike QC

Skladem • 1 varianta70 Kč100 % • 19 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč97 % • 3 382 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 1 412 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma3 neověřené recenzeDalší informace
Skladem • Více variantZdarma99 % • 24 432 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant69 Kč99 % • 7 737 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 80 068 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantDárek99 Kč96 % • 66 recenzíDalší informace

Dámské

• , zakoupeno v Sportisimo

• rychle na/vyzouvaní
    • pohodlná bota

Dobře drží jak na skále, tak na stěně.

• kvalita materialu

na sirokou stopu mi prisli dost uske a s mikroskopickou patou

• , zakoupeno v SmichOFFer.cz

Pořízeno jako pohodlná varianta lezeček a to splňují na 1.

Dámské

Univerzální, dobře padnoucí lezecká obuv Ocún Strike QC s precizní konstrukcí. Určena pro indoor lezení, lezení na skalách, vícedélkové cesty. Pohodlná lezečka pro celodenní lezení a bouldrování.

• Kopyto BASIC - ploché, mírně asymetrické
  • Měkký polstrovaný jazyk
  • Volnější konstrukce paty
  • Systém šněrování Lace UP

Materiál:

• Svršek: umělá kůže z mikrovlákna
  • Podšívka: Polyester
  • Mezistélka: Troniflex 1.5 mm
  • Podrážka: Grippin Dura, 4 mm

Hmotnost: 429 g / při velikosti UK 7

• Grippin Dura - gumová směs, vyvinutá speciálně pro Ocún, s důrazem na dlouhou životnost. Vykazuje dobrou přilnavost a tvarovou stálost.
  • Kopyto BASIC - ploché kopyto s mírnou asymetrií, které nabízí dostatečný komfort ve špičce av patní části. Výborná volba pro každého, kdo chce funkční, ale zároveň pohodlnou lezečku.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Sportisimo

• rychle na/vyzouvaní
    • pohodlná bota

Dobře drží jak na skále, tak na stěně.

• kvalita materialu

na sirokou stopu mi prisli dost uske a s mikroskopickou patou

• , zakoupeno v SmichOFFer.cz

Pořízeno jako pohodlná varianta lezeček a to splňují na 1.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Hanibal

• poěmr cena výkon

špička trochu užší

• , zakoupeno v Český ráj outdoor

prý perfektní, používá je syn a je spokojen

• , zakoupeno v HUDYsport a.s.

Zatím díky počasí jsem měl málo příležitostí je více testovat. Ale to málo co jsem do sněhu stihl vypadá velmi nadějně.

• , zakoupeno v HUDYsport a.s.

Jsou to moje první lezečky. Do té doby jsem lezl a hlavně slaňoval v pevných botách. Tak jsem důkladně studoval kritéria a podmínky, jaké lezečky vybrat. Už jsem je několikrát otestoval na stěně a jsem příjemně překvapen radikálním rozdílem oproti "normálním" byť kvalitním botám. Dokážu se dostat do terénu o kterém se mi dříve mohlo jen zdát. Nemohu je pochopitelně porovnávat s jinými lezečkami, poněvadž tyto jsou první které mám, ale přesto jsem příjemně překvapen možnostmi které se mi s nimi otevřely oproti minulosti.

příjemné na noze

• , zakoupeno v Affekt

• jednoduché nazutí a vyzutí
    • dobře mi padnou
    • asi se brzo opotřebují - po jednom lezení na umělce dost "ojeté"

viz sekce Pro a Proti