Nejnovější recenze ze sekce Lezečky

Ověřený zákazník Hanibal Ověřený zákazník

Přidáno: 14. srpna 2012

Zakoupeno v Hanibal

Dobré vlastnosti na umělé stěně

Ověřený zákazník ZebraSport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. července 2012

Zakoupeno v ZebraSport.cz

• Perfektně sednoucí lezečka

O proti lezečkám od jiných firem které jsem vyskoušel mi tato sedí uplně nejlépe a to můžu říci i za své spolulezce.Nejen že perfektně sedne ale má i vystuženou podešev což mi vyhovuje.Dobře drží v rajbasech a podrží i na malích lištách.Doporučuji vyzkoušet všem horolezbám :-)

Triop Rap New

Triop Rap New

Přidáno: 14. července 2012

• Parádní lezečka, výborně sedí na noze.
  • Snadné nazouvání.

Po předchozí zkušenosti s lezečkami Triop jsem se rozhodl pro tuto lezečku a zatím naprostá spokojenost.

Rock Pillars Ozone Slipper

Rock Pillars Pearl Lace Up

Ověřený zákazník Sport KAMZÍK Ověřený zákazník

Přidáno: 26. června 2011

Zakoupeno v Sport KAMZÍK

• Koupila jsem je před 2 roky a byla jsem moc spokojená, takže když jsem teď uvažovala o nových, šla jsem do stejných.
  • Dobře drží na malých stupech, sedí jak ulité, rychlošněrování je pohodlné.
  • U těch prvních se docela rychle začaly rozlepovat špičky, takže se chystají do opravy, a u těch nových teprve uvidím, jestli to byla náhoda nebo pravidlo.

Určitě doporučuji

Saltic Bara

Saltic Bara

_ _ _ _ _ _ _ _

Přidáno: 29. ledna 2011

• skvely "damsky" design
  • nejsou siroke, jako panska varianta
  • prijatelna cena

Produkt byl zvolen predevsim proto, ze je od ceskeho vyrobce. Lezecky Bara jsou skvelou variantou pro zeny. Jsou opravdu uzpusobeny pro damskou nohu, protoze jsou primerene siroke. Coz bylo v nasem pripade dulezite, protoze jsme je vybirali pro dceru, ktera ma velke cislo, ale velmi stihlou nohu. Az z nich dcera vyroste, urcite si je poridime ve vetsim cisle.

Mammut Edge

Mammut Edge

Matess Matess

Přidáno: 24. prosince 2010

• Odvětrávání
  • Komfort
  • Fixace
  • Občas barví

Jsou to mé první lezečky, tedy nemám moc s čím porovnávat, přesto, jsem s nimi nadmíru spokojen, co se týče stěnového lezení, bez problému podrží i na nejmenších stupech, podrážka má výbornou přilnavost, chcete-li se opřít bez stupu. Noha v nich má jistotu a i když jsou mi trochu těsnější, nemohu si ani po dlouhém lezení stěžovat na bolest prstů jako v jiných lezečkách které jsem si půjčoval. Nošení je komfortní, nikde nic neškrábe, netlačí a poutka pomůžou k pohodlnému nazutí bot, nohy se v nich nepotí. Celkově, jsem s nimi velice spokojen, na rozdíl od lezeček které jsem si před tím byl nucen půjčovat, nemám zapotřebí je okamžitě vyzout při nejbližší příležitosti, kůže je kvalitní, lezečky nejsou příliš tvrdé ani zbytečně měkké a díky zesílené podrážce se nemusíte bát ani skoku či pádu na nohy.

Přidáno: 13. prosince 2010

• Pohodlné
  • Suchý zip-snadné obutí,vyzutí (oceníte u boulderingu,stěny)
  • Dobrá cena
  • Roztáhnou se

Pohodlné, suchý zip-snadné obutí/vyzutí. Pro začínající lezce ideál. Sám jsem je měl. Ale bacha, roztáhnou se, tak vzít radši trošku menší. Měl jsem je skoro 2 roky-vydržely lezení 2x týdně. Mně trochu neseděla pata, byla volnější-zkusit, jestli vám tento model fakt sedne.

Rock Pillars Ozone QC

Rock Pillars Ozone QC

Ověřený zákazník Sport KAMZÍK Ověřený zákazník

Přidáno: 2. listopadu 2010

Zakoupeno v Sport KAMZÍK

• Výborně řešená špička i pata.

Lezečky perfektně sednou oproti jiným modelům stejného výrobce (Top Gun QC, Pearl LU). O kousek se samozřejmě vytáhnou, potřeba s tím počítat. Největší problém je boty obout, chce to trpělivost.

Rock Pillars Strike LU

Rock Pillars Strike LU

Přidáno: 13. října 2010

(naposledy upraveno 13. října 2010)

• Levné
  • pohodlné
  • Tragická pata

Pro někoho kdo nemá peníze nebo chce jen na takovýto domácí lezení můžu jenom doporučit. Za pár šestáku velmi pohodlné, docela dobře drží na lištách, horší v dírkách a úplně špatný na patu.

Přidáno: 4. října 2010

Dobrý lezečka, ale po půl roce (cca dnu lezení - 20x stena, 15x skaly, 2x hory) už v ní mám díru na špičce a je ošoupaná, takže půjde na podlep. Když jsem je naposledy v chorvatsku pořádně propotil, tak se mi zdálo, že se trochu roztáhla a už mi v ní začala trochu lítat noha. takže příště musím vzít o číslo menší a zpočátku snést bolest :)

Mammut Eiger

Mammut Eiger

Přidáno: 8. dubna 2010

• velmi teplé a pohodlné
  • kombinovaný systém zapínání
  • širší špička
  • profilovaná pata - tlumí nárazy

Výborné pro lezení v horách. Líbí se mi na nich kombinovaný systém zapínání, tkanička a zároveň suchý zip, takže není problém abych si botu utáhla nebo povolila jak je libo i v rukavicích. Moc pohodlná je vnitřní botička, asi proto že je vyrobená z přírodní kůže. Návlek je z nylonu a díky němu mě nikdy netrápí promoknutí lezečky, je odolná jak vodě, tak i sněhu, což jsem ocenila hlavně při lezení na jaře kdy počasí ještě není dost stálé a vyskytují se silné sněhové přeháňky. Špička je malinko širší než u ostatních lezeček tohoto typu, tak mám v botě dost místa a prsty mě netlačí. Když si je beru na lezení hned to poznám i na patě, po celodenním zápřahu mě bolí méně, a to protože má systém který absorbuje nárazy. Pokud hledáte lezečky s profilovanou patou na extrémní lezení tak vězte že jste kápli na ty pravé.

Mammut Psycho

Mammut Psycho

• přírodní kůže
  • 3 poutka
  • padnou jako ulité
  • vhodné do hor, pro rekreační lezení i na umělé stěny
  • výborné při zamykání nohy ve spáře

Víte jak se říká že po celodenním nošení jsou lezci rádi že mohou lezečku zout? Tak u lezeček Mammut Psycho to neplatí! Alespoň já to tak cítím. Dobře se mi v nich stojí na malých vstupech, a noha mě v nich vůbec netlačí. Každá noha je unikátní, někomu sedí to, někomu zase ono, ale pokud si nebudete vědět rady s výběrem a leccos vám nesedí, tak se určitě rozhodněte pro tyhle botky, protože ty vám určitě sednou! Budete se v nich cítit opravdu tak jak tvrdí výrobce - jako kdybyste na sobě měli druhou kůži. A tohle tvrzení nelže, vyzkoušela jsem si je na vlastní kůži. Zakotvila jsem u značky Mammut zřejmě už nastálo, protože je to firma která si zakládá na kvalitě a spokojenosti zákazníků.

Mammut Samurai

Mammut Samurai

• perfektní šněrovací systém
  • jsou lehké
  • asymetrická stavba boty

Lézt v nich to je jako pohádka. Ani nesnesou srovnání s mými starými lezečkami. Líbí se mi na nich šněrovací systém, boty jsou suprové hlavně při přenosu síly a při zvýšené stabilitě na úzkých lištách. Lezečky jsou strašně lehké, hmotnost činí jen 400 g. Měla jsem tu čest si je vyzkoušet na lezecké stěně v Sobotce a poté jsem se rozhodla pro jejich koupi. Fakt to stojí za to!

Přidáno: 5. dubna 2010

• dobrá kombinace výkon / pohodlí
  • ideální na umělé stěny
  • dobrá cena
  • nešvar bot na suchý zip - nedrží tak dobře na noze jako šněrovací, suchý zip se občas rozepne

Ideální boty pro lezce, co lezou max. šestky. Na těžší cesty už by to chtělo pokročilejší model.

Přidáno: 5. dubna 2010

• super špička, ustojí skutečně miniaturní stupy
  • výborně řešená pata
  • časem se roztáhnou, ale ne do stavu vyčvachtaná bačkora

Pokud vám sedí, rozhodně doporučuji. Jsou trochu dražší, ale stojí to za to.

Evolv Pontas

Evolv Pontas

Přidáno: 19. února 2009

• skvělé tvarování
  • příjemný materiál
  • celkem přijatelná cena
  • suché pásky

Evolv Pontas je skvěle tvarovaná bota i pro ty nejnáročnější lezce.Vaše pata bude tak v bezpečí na jakémkoliv terénu.Lezečky jsou vhodné jak na skalní terén tak i na umělé stěny.S těmito botkami se už nemusíte bát, oni to vylezou za Vás.

Zobrazuji 261 - 280 ze 280 recenzí 1...10 11 12 13 [ 14 ]